حضور تیم زیر ۱۷ سال جمانه در لیگ برتر واترپولوی کشور

//حضور تیم زیر ۱۷ سال جمانه در لیگ برتر واترپولوی کشور

حضور تیم زیر ۱۷ سال جمانه در لیگ برتر واترپولوی کشور

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، مراسم قرعه‌کشی سومین دوره لیگ زیر ۱۷ سال و بیست‌وهفتمین دوره رقابت‌های لیگ برتر واترپلوی باشگاه‌های کشور (سال ۱۳۹۶)، با حضور نمایندگان تیم‌های حاضر در این دوره از مسابقات برگزار شد. این مراسم از ساعت ۱۶:۳۰ امروز (چهارشنبه) در هتل مارلیک تهران آغاز شد.
پس از اطلاع‌رسانی نمایندگان فدراسیون درباره نحوه برگزاری مسابقات مراسم قرعه‌کشی آغاز شد. مقرر شد رقابت‌های لیگ برتر از تاریخ دهم شهریور ۹۶ آغاز شود. همچنین مسابقات زیر ۱۷ سال نیز با حضور ۱۸ تیم استارت خواهد خورد.
تیم‌های حاضر در لیگ برتر در قالب یک گروه و به صورت رفت و برگشتی با هم دیدار می‌کنند. طبق برنامه پس از برگزاری مسابقات دور برگشت، رده‌بندی تیم‌های چهارم به بعد نهایی می‌شود و چهار تیم برتر به دور پلی‌آف صعود می‌کنند.
در این مراسم نمایندگان تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی، سایپا، نفت امیدیه، نفت‌وگاز گچساران، شهید نوفلاح، نماینده اصفهان و نیروی زمینی ارتش حضور داشتند.
برنامه مسابقات هفته نخست (میزبان – میهمان) – جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۶:
دانشگاه آزاد – سایپا
نیروی زمینی – شهید نوفلاح
نفت امیدیه – نفت‌وگاز گچساران
نماینده اصفهان (استراحت)
جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۹۶:
نیروی زمینی – دانشگاه آزاد
سایپا – نفت امیدیه
شهید نوفلاح – نماینده اصفهان
نفت و گاز گچساران (استراحت)
گروه‌بندی تیم‌ها در سومین دوره مسابقات لیگ زیر ۱۷ سال واترپلو نیز به شرح زیر است:
گروه A: پارس بهادر جنوب (اهواز)، پیشگامان کویر یزد، باشگاه کارگران اصفهان، کشواد، سایپا و طلایه‌داران
گروه B: پالایش نفت آبادان، قزوین، پایگاه قهرمانی استان مرکزی، استخر آزادی، استخر پیام تبریز و صنایع غذایی جمانه
گروه C: شرکت ساختمانی ماندنی، امید آزادی، فارس، زنجان، مشهد و آریانا.
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، مراسم قرعه‌کشی سومین دوره لیگ زیر ۱۷ سال و بیست‌وهفتمین دوره رقابت‌های لیگ برتر واترپلوی باشگاه‌های کشور (سال ۱۳۹۶)، با حضور نمایندگان تیم‌های حاضر در این دوره از مسابقات برگزار شد. این مراسم از ساعت ۱۶:۳۰ امروز (چهارشنبه) در هتل مارلیک تهران آغاز شد.
پس از اطلاع‌رسانی نمایندگان فدراسیون درباره نحوه برگزاری مسابقات مراسم قرعه‌کشی آغاز شد. مقرر شد رقابت‌های لیگ برتر از تاریخ دهم شهریور ۹۶ آغاز شود. همچنین مسابقات زیر ۱۷ سال نیز با حضور ۱۸ تیم استارت خواهد خورد.
تیم‌های حاضر در لیگ برتر در قالب یک گروه و به صورت رفت و برگشتی با هم دیدار می‌کنند. طبق برنامه پس از برگزاری مسابقات دور برگشت، رده‌بندی تیم‌های چهارم به بعد نهایی می‌شود و چهار تیم برتر به دور پلی‌آف صعود می‌کنند.
در این مراسم نمایندگان تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی، سایپا، نفت امیدیه، نفت‌وگاز گچساران، شهید نوفلاح، نماینده اصفهان و نیروی زمینی ارتش حضور داشتند.
برنامه مسابقات هفته نخست (میزبان – میهمان) – جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۶:
دانشگاه آزاد – سایپا
نیروی زمینی – شهید نوفللاح
نفت امیدیه – نفت‌وگاز گچساران
نماینده اصفهان (استراحت)
جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۹۶:
نیروی زمینی – دانشگاه آزاد
سایپا – نفت امیدیه
شهید نوفلاح – نماینده اصفهان
نفت و گاز گچساران (استراحت)
گروه‌بندی تیم‌ها در سومین دوره مسابقات لیگ زیر ۱۷ سال واترپلو نیز به شرح زیر است:
گروه A: پارس بهادر جنوب (اهواز)، پیشگامان کویر یزد، باشگاه کارگران اصفهان، کشواد، سایپا و طلایه‌داران
گروه B: پالایش نفت آبادان، قزوین، پایگاه قهرمانی استان مرکزی، استخر آزادی، استخر پیام تبریز و صنایع غذایی جمانه
گروه C: شرکت ساختمانی ماندنی، امید آزادی، فارس، زنجان، مشهد و آریانا.

توسط | ۱۳۹۷/۲/۶ ۱۲:۰۲:۲۹ اردیبهشت ۶ام, ۱۳۹۷|اخبار دسته بندی ها|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

اگر با این شرایط موافقید، لطفا here کلیک کنید.