شگفت انگیز های جمانه !!
تاریخچه ۱۳۹۷/۸/۱۱ ۹:۰۷:۲۶

تاریخچه

صنایع غذایی انصاری، در سال ۱۳۵۲ به همت حاج خلیل انصاری و با تولید محصولات غذایی سالم و خوشمزه از ترکیب آرد جو با شهد توت نظیر : نان جو ، بیسکویت جو و همچنین کلوچه جو  بنیانگذاری شد.

از آنجاییکه مهمترین انگیزه ایشان تولید محصولی سالم و  بهبود وضعیت تغذیه جامعه در آن زمان بود ، تولید نان جو و کلوچه سنتی پخته شده با آرد جو و شهد توت ، برخوردار از خواص طبیعی و سالم را در کارگاه جُمانه واقع در جاده کرج – چالوس به شکل کاملا سنتی آغاز نمود.
با شناخته تر شدن محصولات کارگاه و با استقبال مشتریان و مصرف کنندگان ، تولید ، پخش و ارسال نان جو سنتی و بیسکویت جو سنتی ، به سراسر کشور با نام تجاری جُمانه رونق بیشتری پیدا کرد.
در سال ۱۳۷۵  با ثبت تجاری ” صنایع غذایی انصاری ” تحولی عظیم صورت گرفت و خطوط تولید بیسکویت و کلوچه به صورت صنعتی راه اندازی و محصولات جمانه بصورت انبوه تولید و روانه بازار شد.

همچنین با احداث واحد شماره ۲ کارخانه ، واقع در شهرک صنعتی بهارستان در استان البرز ، نشان استاندارد نخستین تولید کننده بیسکوئیت جو با شهد توت در ایران به صنایع غذایی انصاری و نام تجاری ” جُمانه ” اعطا گردید.
با گسترده شدن زمینه های فعالیت صنایع غذایی انصاری و استقبال چشمگیر مشتریان، نام تجاری یوتاب نیز با شعار ”  یوتاب : یک طعم ناب ”  به ثبت رسید و با تولید و پخش محصولات ویتامینه، سالم و ارزشمند برخوردار از طعم هایی خاص و منحصر به فرد آغاز به کار کرد .
در سالهای اخیر نیز در راستای اهداف عالی سازمان که همانا تامین رضایتمندی مشتریان و دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده می باشد ، نسبت به اخذ گواهینامه های معتبر جهانی و بروز رسانی سیستم های نوین و ارزشمندی نظیر : مدیریت کیفیت ایزو  ۱۸۲۲۰۰۰:۲۰ و  ۹۰۰۱:۲۰۱۵ اقدام گردید که بهبود مستمر کیفیت را در پی داشته است.
اکنون با گذشت بیش از چهل سال از آغاز فعالیت صنایع غذایی انصاری و چهار دهه تلاش مستمر ، ایده ها و آرمان های این مجموعه معظم به همت فرزندان برومند خاندان انصاری زنده نگه داشته شده و دنبال می شوند.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .