جُـمانه ،
برای سلامتی شما

مرحوم حاج خلیل انصاری ، در اوایل دهه پنجاه خورشیدی،
نخستین کارخانه تولید بیسکویت جو با شهد توت کشور را
با شعار ” جُـمانه، برای سلامتی شما ” ، به شکل سنتی ، بنا نهاد.

نان سنتی جُـو ،
میراث ایرانیان باستان

جُـو یکی از ارزشمند ترین دانه های غلات بشمار می رود
که همواره در طول تاریخ از جایگاه ویژه ای برخوردار بوده است،
تا جایی از نان جو به عنوان نان قالب ایرانیان باستان، یاد شده است .
با گذشت زمان ، به دلیل سختی ها و مشقت های فرآیند زراعت ، تولید و آسیاب جو و همچنین تهیه آرد جو ، رفته رفته مصرف آن کاهش پیدا کرد. اما در اوایل دهه پنجاه و در کارگاهی سنتی در مسیر کوهستانی کرج ــ چالوس ، به همت حاج خلیل انصاری و فرزندان، این میراث ارزشمند، تولدی دوباره یافت.

جُـمانه ،
تحقق یک رویا

عشق و اشتیاق سنگ بنای تاسیس کارگاه سنتی جُـمانه بود که در آن
تولید انواع نان جو تنوری و همچنین بیسکویت جو ، کیک جو و کلوچه جو صورت می گرفت .
در آن روزها، برخورداری مردمان این سرزمین از تغذیه ای سالم، رویایی بود که بنیانگذار فقید صنایع غذایی انصاری، همواره در سر می پروراند.

جُـمانه ،
در مسیر شکوفایی

با شناخته تر شدن محصولات کارگاه و استقبال مشتریان و مصرف کنندگان تولید، پخش و ارسال نان و بیسکویت جو سنتی ، به سراسر کشور رونق بیشتری پیدا کرد. در سال ۱۳۷۵ با ثبت تجاری ” صنایع غذایی انصاری و نام تجاری جُـمانه ” تحولی عظیم صورت گرفت .
خطوط تولید بیسکویت ،کیک و کلوچه به صورت صنعتی راه اندازی و محصولات جُـمانه بصورت انبوه تولید و روانه بازار شد.

جُـمانه ،
میراث ماندگار

جُـمانه، میراث ارزشمند و ماندگاریست، که با احداث خطوط تولید صنعتی در استان البرز و به دنبال آن اخذ نشان استاندارد تولید بیسکویت جو با شهد توت ، به حیات خود ادامه داد.

جُـمانه ،
به دنبال تامین رضایتمندی مشتریان

تامین رضایتمندی مشتریان از بدو تاسیس همواره به عنوان یکی از ارکان اساسی خط مشی سازمانی صنایع غذایی انصاری (جُـمانه) بشمار رفته است. از این رو استقرار سیستم های نوین و هوشمند مدیریت ارتباط با مشتریان ، از جمله: صدای مشتری، در اولویت قرار گرفت.

جـُمانه ،
محصولی بدون مرز

آوازه کیفیت محصولات سلامت محور جُـمانه ، مرزها را در نوردید و پس از حضور موفق در کشورهای همسایه و آسیای میانه ، صادرات به کشورهای اروپایی ، آمریکا، کانادا و همچنین استرالیا نیز با استقبال خیره کننده ای روبرو گردید.

جُـمانه ،
اخذ گواهینامه های تخصصی

  • سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2015
  • سیستم مدیریت کیفیت ISO 22000:2018
  • سیستم ایمنی ماده غذایی HACCP

جُـمانه،
در میان بزرگان

جُـمانه با حضور مستمر در نمایشگاه های تخصصی داخلی و خارجی همواره در میان کارآفرینان موفق و بزرگان صنایع غذایی خاور میانه قرار گرفته است.

جمانه،
تنوع محصولات همراه با طعم بی نظیر

در راستای فرآیند توسعه برند، بیش از 50 محصول متنوع ، ضمن ثبت و اخذ مجوز های قانونی، تولید و در سبد محصولات جُـمانه قرار گرفت که با استقبال فوق العاده ای نیز روبرو گردید.

جُـمانه ، مروارید جاودانه

رمز جاودانگی جُـمانه، تولید محصولات سلامت محور، بوده است .
از این رو چشم انداز صنایع غذایی انصاری، کنترل و بهبود مستمر کیفیت محصولات، همگام با بروز ترین استانداردهای دنیا می باشد.

مسئولیت های اجتماعی جُـمانه

دستیابی به اهداف و آرمان های یک سازمان ، بدون احساس مسئولیت نسبت ارتقای سطح آگاهی، سلامتی، رشد، و شادابی همنوعان خود در جامعه ، غیر ممکن است.
صنایع غذایی انصاری ( جُـمانه ) نیز بدور از منافع اقتصادی ، به اصول ، نگرش و رسالت های اجتماعی برگزیده خود پایبند بوده و اقدامات ارزشمندی را در حوزه های گوناگون اجتماعی صورت داده است.

اطلاعات بیشتر